Vita❤mini ailesi nasil olduk?

Merhaba sevgili anneler;

Bir çoğunuzla önceden tanışıyoruz. Bebeklerimizi beraber büyütürken Amerikalıların da dediği gibi “time flies “ yani zaman o kadar çabuk geçti ki kocaman oldular bile;) Allah evlatlarımıza sağlıklı ve hayırlı uzun bir ömür nasip etsin.

Beni tanımayanlar için peki ben kimim? Amiral Bristol Sağlık Meslek Hemşirelik okulundan mezun olmuş Amerika’da Georgia State University’de yine hemşirelik bölümünde okurken bir gazman  doğurduğu için okulu bırakmak zorunda kalmış Atlanta ve New York’ta ikamet etmiş ve şu anda Las Vegas’ta yaşayan bir anneyim. Oğlum Milan’ın neredeyse 4 ay suren gaz sorunu tam bitti, artık bir nefes alıcam derken başlayan atopik dermatit ve ne yapsak çözüm bulamadığımız pişik problemi nedeniyle 1.5 sene uykusuz gecen serüvenimizde amerikalı anne formlarından araştırmalarım ve ülkedeki tüm ürünleri denemem sonucu çare bulduğum mucize kremler ve ürünleri benim gibi sorunlar yasayan çaresiz annelere bir umut olmak ve onlarla paylasmak adına @carlsonbabyamerica instagram sayfasını açtım. Milan ve kendim için kullanıp memnun kaldığım, amerikalı anneler tarafından da denenmiş tüm ürünleri bu sayfada paylaştım.

Sonuç olarak sizlerle tanıştık ve zaman içinde kocaman bir aile olduk. 7/24 gizmo destek hattıyla bebeklerimizi beraber uyuttuk, beraber büyüttük. Dolayısıyla bu web sitesinde bulacağınız ürünler sadece ve sadece memnuniyet yüzdesi yüksek olan ürünlerdir.  Sayfada bulamadığınız özel istekleriniz olursa reçeteli ürünlerde mutlaka ve mutlaka doktordan alacağınız reçetenizle mail ya da whatsapp’tan bana ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz üzere bazı takviyeleri ülkenizden teslim alabilmeniz için sizden reçete talep edilmektedir. Benim çocuğum var işim gücüm var gümrükten teslim almakla uğraşamam derseniz dert etmeyin.

Siz reçetenizi gönderin teslim alma işini bize bırakın. Ücret bile ödemeden strese girmeden siz sadece keyfinize ve bebeğinize bakın. Sağlıklı bebekler, mutlu anneler demek vita️.mini demek..

Her zaman görüşmek dileğiyle sevgiler…

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir